رپورتاژ اگهی

لیفت پلک و لیفت با نخ در کلینیک گونه

خدمات ارائه شده در کلینیک گونه

لیفت پلک یا بلفاروپلاستی و لیفت با نخ، همه در ناحیه صورت متمرکز هستند که در نهایت باعث زیبایی صورت و چهره شما می شوند. پیشنهاد می کنیم این مقاله در مورد کلینیک گونه را از دست ندهید!

لیفت پلک

آیا لیفت پلک چشم شما را جوان تر نشان می دهد؟

جراحی لیفت پوست اطراف چشم شما را سفت می کند، پف، چین و چروک را از بین می برد و می تواند شما را سال ها جوان تر نشان دهد. اکثر بیماران لیفت پلک گزارش می دهند که کمتر خسته و شاداب تر به نظر می رسند. آنها همچنین از اینکه اکنون می توانند آرایش پلک خود را به نمایش بگذارند خوشحالتر هستند.

آیا جراحی پلک ظاهر را تغییر می دهد؟

بله، انجام صحیح عمل پلک باعث می شود جوان تر و سرحال تر به نظر برسید.

آیا بلفاروپلاستی می تواند شکل چشم ها را تغییر دهد؟

خیر، در بیشتر موارد، شکل چشم شما را تغییر نمی دهد. در برخی موارد، ممکن است این اتفاق بیفتد، اما یک جراح واجد شرایط تمام تلاش خود را برای جلوگیری از آن انجام می دهد.

آیا جراحی پلک چشم ها را بزرگتر می کند؟

جراحی پلک شکل واقعی چشم‌های شما را تغییر نمی‌دهد، اما می‌تواند چشم‌های شما را بزرگ‌تر نشان دهد، زیرا پوست اضافی و بافت‌های درگیر از گوشه‌ها را از بین می‌برد. شما همچنین می توانید بازی آرایش چشم خود را بلند کنید.

آیا بلفاروپلاستی از شر چین و چروک چشم خلاص می شود؟

بله، به از بین بردن چین و چروک کمک می کند و چشمان شما را جوان تر نشان می دهد.

آیا جراحی پلک سیاهی دور چشم من را بهبود می بخشد؟

جراحی پلک پایین یا بلفاروپلاستی پایین به طور بالقوه می تواند ظاهر سیاهی دور چشم را در صورتی که به دلیل سایه زدن به دلیل چربی های برآمده ایجاد شده باشد، بهبود بخشد. اما اگر سیاهی دور چشم به دلیل رنگدانه ایجاد شود، جراحی پلک آن را درمان نمی کند.

آیا لیزر پوست می تواند نتایجی مشابه جراحی پلک به من بدهد؟

لایه برداری پوست با لیزر می تواند باعث سفت شدن پوست اطراف چشم شود اما به طور کامل از شر افتادگی پلک خلاص نمی شود. از این رو، بسیاری از بیماران بر این باورند که جراحی پلک یک گزینه بهتر و ماندگارتر است.

لیفت با نخ

لیفت با نخ چه کاری انجام می دهد؟

لیفت با نخ یک لیفت غیر جراحی پوست است که با قرار دادن بخیه های قابل حل (همانهایی که برای بخیه زدن جراحی استفاده می کنیم) از طریق یک کانول در زیر سطح پوست به دست می آید. سپس نخ را طوری دستکاری می کنیم که نواحی تمرکز را بلند و سفت کند. لیفت با نخ بسیار متنوع هستند و می توان از آنها برای موارد زیر استفاده کرد:

  • یک لیفت ابرو ایجاد کنید
  • بهبود سنگینی پلک
  • صورت میانی را بالا بیاورید که گاهی به آن “لیفت دم اسبی” می گویند.
  • چشم بادامی شکل تری ایجاد کنید
  • خط فک را تیز کنید
  • بهبود آویزان و افتادگی پوست
  • گردن را سفت کنید

نتایج شما از لیفت با نخ فوراً آشکار خواهد شد (یکی از دلایلی که اغلب به آن لیفت فوری گفته می شود)، و نتایج شما ۴ تا ۶ هفته پس از درمان با کاهش تورم و کبودی بهبود می یابد. بیمار تصویر بالا بلافاصله قبل و بعد از لیفت نخ او عکس گرفته شد. به نرم شدن چین های نازولبیال بیمار، کانتور بهبود یافته گونه ها و فک او و سفت شدن گردن او توجه کنید. آفرین آقای دکتر چبات! نکته جالب دیگر در مورد لیفت با نخ این است که از آنجایی که بدن شما نخ ها را به عنوان یک ماده خارجی می شناسد، این ضربه در واقع بدن شما را به تولید کلاژن و همچنین بافت پیوند یا فیبروتیک شروع می کند، به این معنی که نه تنها کیفیت پوست شما بهبود می یابد، اما بدن شما در نهایت عاملی است که نتیجه لیفت نخ شما را برای یک سال خوب پس از درمان حفظ می کند.

لیفت با نخ در مقابل فیلر

ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چرا نخ لیفت می شود و پرکننده نمی شود؟ از این گذشته، پرکننده‌های پوستی نیز جاهایی را پر می‌کنند که ممکن است حجم از دست رفته باشد و همچنین می‌توانند تولید کلاژن را تحریک کنند. این درست است، اما پرکننده، خوب، پر می شود و نخ ها بلند می شوند.

ما متوجه شدیم که لیفت با نخ یک جایگزین عالی برای بیمارانی است که نیازی به پرکننده ندارند اما می‌خواهند ظاهری برجسته داشته باشند. آیا بعد از اینکه موهایتان را در دم اسبی بلند گذاشتید به آینه نگاه می کنید و فکر می کنید که واقعا زیبا به نظر می رسد؟ خب، پس احتمالاً شما کاندیدای بهتری برای بلند کردن نخ نسبت به فیلر هستید.

هنگامی که از فیلر برای بلند کردن پوست استفاده می شود، خطر ایجاد آن ظاهر گرد غیرطبیعی در صورت وجود دارد: چشم ها شروع به کوچکتر شدن می کنند، صورت ماه شکل تر می شود و ساختار طبیعی استخوان شما شروع به محو شدن می کند. شما ظاهر آن را می شناسید… پف کرده، غیرطبیعی، و “جعلی”. نخ ها بسیار متنوع هستند و می توانند تقریباً هر ناحیه از صورت مانند گونه ها، گردن، گردن، ابروها، خط فک، نواحی زیر چشم و اطراف بینی، پنجه کلاغی و خطوط ماریونت را درمان کنند. تقریباً در هر جایی که از فیلر استفاده می کنیم می توان از آنها استفاده کرد، اما به جای پرکردن، پوست را بلند می کنند.

کلینیک گونه

از آنجایی که هیچ دو کلینیک صلاحیت ها، قابلیت ها و سطح خدمات یکسانی ندارند، چگونه یک بیمار آرامش خاطر را از دریافت خدمات درجه یک تضمین می کند؟ مطمئن ترین روش این است که با شهرت یک کلینیک پوست بروید. ارجاعات و بررسی های دهان به دهان و آنلاین منابع عالی اطلاعاتی هستند که بینشی در مورد تجربیات مشتریان ارائه می دهند.

خدمات که در کلینیک گونه به مشتریان داده می شود از جمله تمامی عمل های جراحی زیبایی مانند لیفت پلک، بوکال فت، لیفت با نخ و غیره است. می توانید به وب سایت goonehclinic.com مراجعه کنید تا این موارد را بیابید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *