رپورتاژ اگهی

کتاب کامل صوتی ۴۸ قانون قدرت + رایگان

اگر به کتاب ۴۸ قانون قدرت علاقه دارید ولی به علت کمبود وقت نتوانستید تا به امروز این کتاب را بخوانید ، بهترین کار شنیدن این کتاب است ، بصورت رایگان این کتاب صوتی را بشنوید.

سال های زیادی طول کشید تا بدانم قوانین قدرت چیست؟ و چگونه باید آنها را اجرا کنیم تمام این قوانین را در کتابی به نام ۴۸ قانون قدرت متشر کردم این کتاب به زبان های زیادی در دنیا ترجمه شده است اما خوش حالم که به زبان فارسی ترجمه شده و در سایت فا فایل قرار گرفته است ، اکنون پس از گذشت چندین سال نسخه صوتی این کتاب در دسترس همه قرار گرفت خداوند را شاکرم  نویسنده کتاب چهل و هشت قانون قدرت رابرت گرین

اگر شما می خواهید پله های قدرت را یکی پس از دیگری طی کنید پیشنهاد میکنم این کتاب را از دست ندهید ، اگر وقت کافی ندارید تا این کتاب ۶۴۰ صفحه ای را مطالعه کنید بهترین راهکار این است که فایل صوتی را دریافت و بشنوید ، ما در سایت فا فایل ۵۴% تخفیف فقط به مدت محدود لحاظ کردیم تا همه بتوانند این کتاب صوتی را بشنوند، برای  دانلود کتاب صوتی ۴۸ قانون قدرت همین الان اقدام کنید ، در ادامه این مقاله به معرفی بیشتر این کتاب خواهیم پرداخت.

معرفی کتاب چهل و هشت قانون قدرت

گاهی اوقات افرادی که مخاطب کتاب صوتی ۴۸ قانون قدرت (The 48 Laws of Power) از رابرت گرین (Robert Greene) بوده‌اند، این اثر را با کتاب شهریار، اثر نیکولو ماکیاولی مقایسه کرده‌اند.

ماکیاولی فیلسوف و سیاستمدار ایتالیایی عصر رنسانس بود که در آثار خود، مجموعه‌ای از توصیه‌های عملی درخشان و بعضاً بی‌رحمانه را مطرح نمود که بیش از همه، به کار افرادی می‌آمدند که سودای کسب قدرت در سر داشتند.

در میان آثار نیکولو ماکیاولی، کتاب شهریار از همه نام‌آشناتر است. البته این اثر بیشتر سوءشهرت داشته و اغلبْ نزد عموم مخاطبین به‌عنوان کتابی مغایر با اخلاق، مورد نکوهش قرار گرفته است. با این حال، شهریار ماکیاولی از زمان نگارش آن تا به امروز، توسط طیف عظیمی از علاقه‌مندان خوانده شده، و توصیه‌های موجود در آن، توسط افراد گوناگون به کار بسته شده است.

اکنون به نظر می‌رسد که بخش قابل توجهی از این ویژگی‌ها، مجدداً توسط رابرت گرین در کتاب صوتی ۴۸ قانون قدرت گرد هم آمده‌اند و اثر جنجال‌برانگیز جدیدی را خلق کرده‌اند.

 

در قسمتی از کتاب ۴۸ قانون قدرت میشنویم

ما میتوانیم افراد بدبخت را به دو دسته تقسیم کنیم: افراد بدبختی که تحت شرایطی خارج از کنترلشان به وضعیت بد دچار شده‌اند. این افراد سزاوار هم‌دردی و کمک هستند و باید هر کاری از دستمان برمی‌آید برای بهبود شرایطشان انجام دهیم.

اما گروه دیگری هم هستند که بدبخت یا بدشانس به دنیا نیامده‌اند، بلکه با کارهای غلط و بی‌خردانه بدبخت شده‌اند و با تأثیر منفی بر دیگران، آن‌ ها را نیز به شوربختی می‌کشانند. از این دسته افراد باید پرهیز کرد.

البته اگر تلاش کنیم آن‌ها را بالا بکشیم و الگویشان را تغییر دهیم، خوب است؛ اما در بیشتر مواقع به‌جای آنکه ما آنها را تهد تاثیر قرار دهیم ، آن‌ها بر ما نفوذ می‌کنند و تغییرمان می‌دهند. دلیلش هم ساده است. انسان‌ها بیش از اندازه تحت تأثیر روحیه، احساسات و حتی طرز فکر کسانی قرار می‌گیرند که با آن‌ها وقت می‌گذرانند.

دانلود رایگان کتاب ۴۸ قانون قدرت

رابرت گرین تلاش فراوانی برای تهیه این کتاب انجام داده است ، هزینه ای که برای این کتاب می کنید در مقابل تجربه ای که به شما انتقال میدهد بسیار ناچیز است و در کتاب ۴۸ قانون قدرت خلاصه‌ای از تاریخ سه هزار ساله قدرت چهره‌های تاریخی بزرگ مانند نیکولا ماکیاولی، سان تزو، ملکه الیزابت اول، هنری کسینجر و دیگر شخصیت‌های مشهور را در قالب ۴۸ فصل بیان کرده و هر فصل را به یک قانون اختصاص داده است.

قدرت یک بازی اجتماعی است و برای آموختن و تسلط بر آن باید توانایی خود را در مطالعه و شناخت مردم تقویت کنید.

اندیشمند و درباری بزرگ قرن هفدهم، بالتازار گراسیان در این باره می‌نویسد: «بسیاری از ما وقتمان را برای مطالعه خواص گیاهان دارویی یا خصوصیات حیوانات سپری می‌کنیم.

آیا مطالعه و شناخت ویژگی‌های انسان‌هایی که با آن‌ها زندگی می‌کنیم و با آن‌ها می‌میریم، به این اندازه مهم نیست؟» کسی در این عرصه بازیکن ماهری می‌شود که روانشناس قابلی باشد، انگیزه‌ها را تشخیص دهید و در پس غبار مه‌آلودی که افراد، اطراف کارهایشان ایجاد کرده‌اند، خود واقعی‌شان را ببینید. بهترین دانشی که می‌توانید برای دستیابی به قدرت داشته باشید، شناخت انگیزه‌های پنهان افراد است زیرا این شناخت، فرصت‌های خوبی برای فریب و اعمال نفوذ ایجاد می‌کند.

درباره نویسنده کتاب قانون قدرت

بله رابرت گرین یکی از پرفروش‌ترین نویسندگان نیویورک تایمز است.

او بیشتر از همه، با کتاب مشهور «۴۸ قانون قدرت» شناخته می‌شود.

گرین در جهان اقتصاد نیز هواداران زیادی دارد و به‌طور کلی، به‌عنوان نویسنده‌ و سخنرانی که همواره طیف وسیعی از مخاطبین را به سوی خود جذب نموده، شناخته می‌شود. رابرت گرین در لس‌آنجلس و در خانواده‌ای یهودی به دنیا آمد.

او در دانشگاه کالیفرنیا، در رشته‌ی مطالعات آثار کلاسیک تحصیل نمود.

رابرت گرین در یکی از مصاحبه‌های خود گفته بود که پیش از مشهور شدن، هشتاد شغل مختلف را، از کارگری در ساختمان گرفته تا ویراستاری در نشریات و نویسندگی در هالیوود، امتحان کرده است!

گرین خالق بسیاری از کتاب های مطرح در دنیا از جلمه ۳۳ استراتژی جنگ ، ۴۸ قانون قدرت و… می باشد.

کتاب 48 قانون قدرت

چرا باید کتاب ۴۸ قانون قدرت را بخوانیم؟

کتاب چهل  و هشت قانون قدرت ما را به درکی درست از زندگی و جامع میرساند و باعث میشود در هر موقعیتی که هستیم به سمت پیشرفت حرکت کنیم ، در یک کلام کتاب ۴۸ قانون قدرت به معنای واقعی کلمه یعنی تجربه ای ۳۰ ساله که در یک کتاب به شما انتقال داده میشود،  کتاب صوتی ۴۸ قانون قدرت از رابرت گرین را به مخاطبینی پیشنهاد می‌کنیم که به دنبال یادگیری اصولی کارآمد برای کسب موفقیت در حیطه‌های گوناگون زندگی‌ شخصی، اجتماعی و حرفه‌ای خود هستند.

دریافت و دانلود رایگان کتاب ۴۸ قانون قدرت

مراحل دانلود کتاب صوتی ۴۸ قانون قدرت قسمت اول بصورت  کامل  و رایگان:

ابتدا کلمه “کتاب صوتی ۴۸ قانون قدرت فا فایل” را در اینترنت جستجو کنید.

سپس سایت fa-file.ir را از بین نتایج انتخاب کنید و وارد سایت فا فایل شوید.

در ابتدای صفحه کتاب صوتی قسمت اول را مشاهده می‌کنید بعد از شنیدن قسمت اول سایت بصورت خودکار قسمت دوم ، سوم و… را پخش میکند.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *