وبلاگ

رنگ طلایی با چه رنگی ست می‌شود؟

لباس طلایی جزء آن دسته از لباس‌هایی است که به عنوان لباس مجلسی و شیک مطرح می‌شود. اکثر خانم ها طرفدار آن هستند، زیرا آنها به زیبایی و شیک بودن این رنگ پی بردند. اما در کنار این زیبایی مشکل ست کردن رنگ ها را با رنگ طلایی را دارند! اغلب خانم‌ها نمی‌دانند که چه رنگ هایی و چه کفش هایی با رنگ طلایی ست کنند؟ به همین منظور ما در این مقاله قصد داریم که شما عزیزان را با طیفی از رنگ‌های متناسب با رنگ طلایی آشنا کرده و رنگ کفش‌های مناسب برای ست کردن با لباس طلایی را معرفی کنیم.

رنگ‌های مطابق با رنگ طلایی

همانطور که قبلا ذکر شد، طلایی یکی از جذاب‌ترین رنگ‌ها بوده که ترکیب آن با رنگ‌های دیگر، سایه‌های ملایمی در اطراف خود به وجود می‌آورد. ممکن است رنگ اصلی در یک قاب مناسب، رنگ‌های دیگر را محو کند. از بین رنگ‌ها، رنگ قرمز مکمل رنگ طلایی در لباس بوده که به صورت حیرت انگیزی یک رنگ کلاسیک هیجان‌انگیزی را خلق می‌کند.

نارنجی با طلایی

به دلیل شباهت سایه‌ها و عدم تضاد برجسته بسیار نادر باهم ترکیب می‌شوند. با این حال، این جفت رنگ می‌توانند باهم استفاده شود که شامل رنگ‌های روشن و تیره نارنجی مانند هلویی روشن، انبه، نارنجی، قرمز-نارنجی و قرمز است.

صورتی با طلایی

ترکیب طلایی و صورتی باید ظریف، مطبوع و سبک باشد. سایه‌های روشن صورتی در کنار طلایی درخشش ظریف طلایی را قطع می‌کند. بنابراین صورتی به عنوان مکمل رنگ طلایی در لباس بسیار دلربا است.

قرمز با طلایی

ترکیب طلایی و قرمز سنبل جشن (یا بهتر است بگوییم سال نو) است. در این مورد، قرمز با استفاده از زرق و برق به عنوان یک قاب ممکن است بر رنگ پایه غالب شود.

رنگ طلایی با چه رنگی ست می‌شود؟

سبز گرم با طلایی

ترکیب رنگ سبز گرم با طلایی به عنوان یک جفت رنگ جذاب شناخته می‌شود. البته، برای رسیدن به این هارمونی، سایه‌های سبز باید خاموش شود تا فرصتی برای درخشش کامل با طلا وجود داشته باشد. ترکیبی را با پسته، آووکادو، زیتون، سبز مردابی، سبز مایل به قهوه‌ای در نظر بگیرید.

سایه سرد سبز با طلایی

ترکیب سایه سرد سبز با طلایی به عنوان یک جفت رنگ پر جنب و جوش را تشکیل می‌دهد. به خصوص رنگ‌های تیره جالب توجه هستند که هم در روشنایی و هم از گرمی رنگ کنتراست ایجاد می‌کنند. اما رنگ‌های روشن نیز قابل قبول به نظر می‌رسند.

آبی و طلایی

تضاد در گرما و روشنی رنگ‌ها که یکی جذاب و شدید است و دیگری در نقطه مقابل آن قرار می‌گیرد. جفت‌ رنگ هایی که با آبی تیره و آبی- سبز ترکیب می‌شوند مورد استقبال قرار می‌گیرند. این یک گزینه برد-برد است که همیشه می‌تواند با سفید یا سیاه تکمیل شود.

بنفش با طلایی

تزکیب طلایی با بنفش بر اساس تضاد رنگ‌های مکمل، یکی از جذاب‌ترین جفت‌ رنگ‌ها را تشکیل می‌دهد. با این حال، بیش‌تر در فضای داخلی مورد استفاده قرار می‌گیرد. ولی برای لباس نیز گزینه بدی نیست. انتخاب سایه بنفش به رنگ طلایی بستگی دارد. در این مورد، برای ایجاد یک مقیاس از گلیسین، خار، یاس بنفش-آمتیست، انگور و بادمجان استفاده کنید.

 

ست کردن کفش‌ها با لباس طلایی

انواع کفش‌هایی که با لباس‌های طلایی ست می‌شوند شامل:

  • رنگ طلایی
  • رنگ نقره‌ای
  • رنگ سفید
  • رنگ مشکی
  • رنگ خاکستری
  • رنگ زرد
  • رنگ قرمز

رنگ طلایی با چه رنگی ست می‌شود؟

۱) کفش طلایی و لباس طلایی

اگر به دنبال کفشی هستید که با لباس طلایی سازگار باشد، اولین چیزی که باید در نظر بگیرید رنگ است. کفش‌ها و لباس‌های طلایی می‌توانند با هم عالی به نظر برسند و به دلیل رنگ روشن‌شان، زیبا به نظر می‌رسند.  ظاهری شیک و باکلاس به شما می‌دهد، اما باید با استفاده از دیگر اکسسوری‌ها به عنوان مکملی برای لباس طلایی، آن‌ها را با هم ترکیب کنید.

۲) نقره‌ای و طلایی

کفش‌های نقره‌ای سبک منحصربه‌فردی دارند که وقتی از بالا تا پایین با لباس شما هماهنگ می‌شوند، ظاهری پیچیده به شما می‌دهند. رنگ نقره‌ای متالیک باعث می‌شود که در میان جمعیت بدرخشید و لباس طلایی شما را خیره‌کننده‌تر نشان دهد.

۳) لباس طلایی با کفش پاشنه بلند سفید

اگر می‌خواهید زیبا به نظر برسید، کفش‌های سفید انتخابی عالی هستند. اکسسوری‌های سفید باعث می‌شوند که لباس‌های طلایی بیش‌تر از خودشان برجسته شوند. اگر به دنبال کفشی هستید که با لباس شما تداخل نداشته باشد، سفید بهترین انتخاب است.

۴) مشکی و لباس طلایی

کفش‌های مشکی مد روز هستند، بنابراین بعید است که آن را از دست بدهید. می‌توانید لباس خود را با یک کفش مشکی پاشنه بلند یا میانه ست کنید.

۵) قرمز و لباس طلایی

کفش‌های قرمز گزینه دیگری است که می‌توانید هنگام جستجوی رنگی که با لباس طلایی مطابقت داشته باشد در نظر بگیرید. قرمز رنگی روشن و جسورانه است که لباس شما را متمایز می‌کند، اما می‌توانید با ترکیب لباس خود با اکسسوری‌هایی با رنگ متفاوت، آن را کاهش دهید.

۶) کفش خاکستری با لباس طلایی

خاکستری یک رنگ درجه یک است که برای مردان و زنان جذاب به نظر می‌رسد. این یک رنگ سرد کل لباس شما را زیبا می‌کند. کفش‌های پاشنه بلند خاکستری همیشه با هر لباسی که می‌خواهید بپوشید، شیک هستند. بسته به رنگ لباسی که با آن‌ها انتخاب می‌کنید، می‌توانند جسورانه یا ظریف‌تر باشند. اگر به دنبال چیزی هستید که برجسته باشد، به سراغ کفش‌های خاکستری پاشنه متوسط با لباس طلایی بروید.

۷) کفش زرد با لباس طلایی

زرد رنگی است که می‌توانید از آن برای ایجاد ظاهری جسورانه یا ظریف استفاده کنید. طلا و زرد به خوبی یکدیگر را تکمیل می‌کنند، بنابراین باید آن‌ها را با هم جفت کنید. زرد، رنگ روشنی است که شما را در میان جمع متمایز می‌کند و لباس طلایی شما را حتی خیره‌کننده‌تر نشان می‌دهد.

اگر می‌خواهید ظاهری جسورانه ایجاد کنید، باید به سراغ کفش‌های پاشنه بلند زرد با لباس طلایی بروید. اگر لباس طلایی رنگ روشن نیز دارید، می‌توانید از سایر اکسسوری‌ها با رنگ زرد روشن برای تکمیل لباس خود استفاده کنید.

سخن پایانی

به طور کلی می‌توانید کفش‌های هر رنگی را با لباس طلایی خود بپوشید. کفش‌های آبی به ظاهر شما مدلی سلطنتی می‌بخشند و در حالی که کفش‌های سبز مناسب نیستند، می‌توانید با کمک اکسسوری‌های اضافی آن‌ها را درست کنید. یادتان باشد که در چرخه رنگ، زرد و نارنجی هر دو در مجاورت طلایی زیبا هستند. ولی حواستان باشد استفاده زیاد از این رنگ‌ها، به دلیل نزدیکی رنگ می‌تواند استایل‌تان را بهم بریزد.

نوشته های مشابه