سئووبلاگ

رسیدن به صفحه اول گوگل با استراتژی ۲۰۲۱

رسیدن به صفحه اول نتایج جستجوی Google نیاز به ترکیبی از دانش SEO به علاوه سخت کوشی دارد. اگر شما قصد داشته باشید تا در کلمات مهم کسب و کار خود برای قرار گرفتن در صفحه اول گوگل رقبای خود را کنار بزنید باید یکسری موارد مهم را در نظر بگیرید.

۱- استفاده از کلمات کلیدی لانگ تیل (کلمات طولانی)

مطمئنا استفاده از SEO به روش صحیح می تواند میزان بازدید شما را افزایش دهد. SEO با استفاده از کلمات کلیدی مناسب به منظور افزایش بازدید ارگانیک به وب سایت شما ، سرو کار دارد. با این حال ، برای انجام صحیح آن ، باید تفاوت بین کلمات کلیدی کوتاه و کلمات کلیدی طولانی را درک کنید.

کلمات کلیدی کوتاه تر که فقط از یک یا دو کلمه تشکیل شده اند بسیار رقابتی هستند. در همین حال ، عبارات توصیفی اغلب کیفیت بهتری دارند. کلمات کلیدی Long Tail به ترکیب خاصی نیاز دارند.

 

چگونه کلمه کلیدی طولانی را بدست بیاوریم؟

نوع تفکر مخاطبان خود را ببینید. به جای اینکه فقط یک کلمه هدف را وارد کنید، کلمه کلیدی را با افزودن اهداف کاربر توصیف کنید. سپس کلمه کلیدی اصلی را با ویژگی بارز آن ادغام کنید.تمام کاری که ما کردیم افزودن مخاطبان هدف برای هر سه قسمت کلمه کلیدی طولانی بود. کلمات کلیدی Long tail موثرتر هستند زیرا اطلاعات ویژه تری را هدف قرار می دهند. این جایی است که مشاغل کوچک می توانند برای قرار گرفتن در صفحه اول گوگل امیدوار باشند..

بیشتر مشاغل کوچک به یک منطقه خدمات می دهند. اگر می خواهید تجارت خود را در صفحه اول Google وارد کنید ، پس باید کنترل این کلمات کلیدی دم بلند را در دست بگیرید.

رسیدن به صفحه اول گوگل

۲- محتوای با کیفیت

هنگامی که تصمیم گرفتید کلمات کلیدی طولانی را برای رتبه گرفتن انتخاب کنید ، باید برای این کلمات دست به تولید محتوا بزنید. البته منظور ما محتوای اختصاصی است.

شما می خواهید محتوای با کیفیت ، طولانی و ارزشمندی ایجاد کنید که مردم می خواهند آن را بخوانند. اما مهمتر از همه ، مردم همچنین می خواهند آن را به اشتراک بگذارند و با آن ارتباط برقرار کنند. هدف گوگل ارائه بهترین و با کیفیت ترین اطلاعات به افرادی است که اطلاعات را جستجو می کنند.

از این رو ، اگر قرار گرفتن در صفحه اول گوگل برای شما بسیار مهم هست ، مطمئن شوید که محتوای شما از کیفیت بالایی برخوردار است و به دیگران ارزش می بخشد.

 

۳- بک لینک و تاثیر مهم ان در رتبه گرفتن در صفحه اول گوگل

پس از پایان نوشتن یک مطلب جذاب ، باید محتوای خود را به افرادی که محتوای مشابه در سایت خود دارند ارسال کنید. آنها به احتمال زیاد مطالب شما را به اشتراک می گذارند و خوشحال می شوند که این ارزش را به خوانندگان خود ارائه دهند. در دنیای واقعی این کار کمی مشکل هست.

اگر یک تجارت کوچک هستید ، باید با کسب و کارهای محلی در منطقه خود تماس بگیرید تا لینک خارجی دریافت کنید ، محتوای خود را به وبلاگ نویسان و افراد تاثیرگذار حوزه خود ارسال کنید. یا از شرکتهایی که خدمات لینک سازی خارجی انجام می دهند کمک بگیرید.

رسیدن به صفحه اول گوگل

۴- با Google Ads به سمت بالا بروید

وقتی شروع به کار می کنید خیلی از سئوکاران به شما می گویند که برای رسیدن به بالای گوگل نیازی به پرداخت هزینه نیست. درست است ، اما اگر نیاز به زمان کوتاه تری برای کسب درآمد دارید ، اجرای یک کمپین Google Ads می تواند بلافاصله شما را به رتبه و صفحه اول گوگل برساند.

کار با روشهای ارگانیک تبلیغ وب سایت ، بسته به رقبا ، ممکن است نتایج متوسطی را به همراه داشته باشد. دلیلش این هست که مطلب شما هنوز در زیر سه یا چهار تبلیغ ادز گوگل ظاهر شود.

این محیط می تواند حتی به بهترین تکنیک های SEO نیز آسیب برساند. گوگل یک شرکت بازرگانی است و شما باید قبل از تنظیم استراتژی خود این موضوع را در نظر بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن